Niskie opłaty wielkie rabaty!

Szybkie pożyczki pod zastaw teraz jeszcze tańsze

Nasza oferta tanich i szybkich pożyczek pod zastaw teraz jest jeszcze bardziej atrakcyjna! Każdy lombard M&M oferuje pożyczki pod zastaw złota, smartfonów, laptopów i innych sprzętów. Nieustannie pracujemy nad tym aby nasza oferta była korzystna dla klientów i w tym celu oferujemy liczne promocje i rabaty.
Teraz zapraszamy do skorzystania z nowego systemu opłat w lombardach, połączonego z systemem atrakcyjnych zniżek za zastaw złota, telefonów oraz rabatów od wysokości pożyczki.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

Gwarantujemy uczciwą wycenę zastawów, pełne bezpieczeństwo i legalność każdej transakcji.

Pożyczka pod zastaw zawierana jest w formie umowy pożyczki co gwarantuje bezpieczeństwo prawne transakcji. Każda wpłata połączona jest z automatycznym wydaniem paragonu fiskalnego – klient otrzymuje dowód spłacenia pożyczki.

To co wyróżnia naszą pożyczkę od tzn. Chwilówek

-Brak ryzyka windykacji i wpisania do Krajowego Rejestru Dłużników;
– Stałe niskie odsetki;
– Bezpieczeństwo Twoje i twoich pieniędzy;
– Brak ukrytych kosztów i dodatkowych oprocentowań;
– Brak sprawdzania historii kredytowej;
– Nie sprawdzamy naszych klientów w BIK i KRD;

Każdy obiekt posiada system monitoringu i zabezpieczeń antywłamaniowych. Gwarantujemy bezpieczeństwo towaru od jego przyjęcia do oddania.

O szybką pożyczkę pod zastaw mogą ubiegać się jedynie osoby pełnoletnie za okazaniem dowodu osobistego.

Odwiedź jeden z kilku naszych lombardów, zadzwoń lub napisz do nas. Dane poszczególnych punktów lombardowych znajdziesz w zakładce Kontakt. Dla naszych klientów zapewniamy bezpłatny parking.

Dodaj komentarz