Skup online

Skup online to wygodny sposób na sprzedaż sprzętu lub biżuterii. Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz szybko sprzedać towar i uzyskać uczciwą cenę. Oferujemy indywidualną, profesjonalną wycenę.


Jak to działa?

  1. Wypełnij formularz lub napisz maila z informacją co chcesz sprzedać, otrzymasz wstępną wycenę.
  2. Wyślij towar kurierem do wyceny. Po otrzymaniu oferty, uwzględniającej rzeczywisty stan Twojego towaru, zdecyduj, czy sprzedajesz.
  3. Potwierdź mailowo warunki umowy, a lombard dokona przelewu na wskazany rachunek bankowy.

Więcej informacji w regulaminie https://mmgielda.pl/regulamin-serwisu-internetowego-www-mmgielda-pl/

Wycena online nie jest wiążąca. Ostateczna wycena towaru następuje w punkcie handlowym. Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami.

FORMULARZ WYCENY:

od zł do


Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat.

Dlaczego my?

działamy na rynku usług finansowych nieprzerwanie od ponad 15 lat. Nasze lombardy oferują szybkie pożyczki gotówkowe pod zastaw i możliwość pozyskania gotówki poprzez skup przedmiotów.

Oferujemy również skup oraz sprzedaż sprzętu i wyrobów złotniczych. Jesteśmy jedną z największych tego typu firm na terenie Górnego Śląska. Dysponujemy Trzema placówkami zlokalizowanymi w najważniejszych dzielnicach Katowic.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala dobrze zrozumieć potrzeby i oczekiwania Klientów, dzięki czemu cieszymy się ich wysokim zaufaniem. W swoich działaniach stawiamy na profesjonalizm, rzetelność oraz uczciwość.