Sprzedaż i skup konsol

Skup konsol

Firma MM Giełda oferuje możliwość sprzedaży używanej konsoli, jak i nowego sprzętu do grania. Wycena konsoli jest połączona z oceną stanu wizualnego i sprawności technicznej, co pozwala na oferowanie sprzętu do grania wysokiej jakości.

Dwa pady i konsola z telewizorem
Skup konsol do gier, pady i akcesoria do konsoli

Nowa konsola to marzenie każdego dziecka, tego mniejszego, jak i tego całkiem dużego.
Nic dziwnego, że na rynku co jakiś czas pojawiają się nowe modele konsol, ostatnio były to np. Nintendo Switch, Xbox One X albo PlayStation 4 Pro. Producenci kuszą nas coraz większymi możliwościami sprzętu, który zapewni rozrywkę w długie zimowe wieczory, pozwoli przenieść się w inną rzeczywistość i przeżyć wspaniałą przygodę. Gracze chętnie dają się wciągnąć w wirtualny świat i sięgają po nowszy sprzęt, aby uczynić rozrywkę jeszcze bardziej realistyczną i emocjonującą. W tym celu kupujemy konsole z mocniejszymi procesorami i układami graficznymi, szybszymi dyskami i zaopatrujemy się w akcesoria, takie jak pady, Kinect, PlayStation Moove, czy nawet gogle VR.

Gdzie sprzedać konsolę?

Po zakupie nowego modelu pojawia się dylemat, co zrobić z dotychczas używanym sprzętem? Tymczasem jest proste rozwiązanie – MM Giełda zaprasza do swoich lombardów, w których można sprzedać używaną konsolę w uczciwej cenie. Zapewniamy profesjonalną wycenę i natychmiastową wypłatę gotówki. Chętnie odkupimy także gry i akcesoria do konsol.
Sprzedaj swoją konsolę, zanim obrośnie mchem – przyjdź do jednego z naszych lombardów w Katowicach. Znajdziesz nas w dzielnicach: Centrum, Załęże, Janów, Dąb. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez naszą stronę na Facebooku.

Kupujemy różne konsole np. Plastation 3, Playstation 4, PSP, XBox 360, XBox One, Nintendo Switch

Sprawdź nasze aktualne aukcje na Allegro, być może znajdziesz grę lub konsolę, której szukasz:

Zachęcamy również do odwiedzenia jednego z naszych punktów lombardowych lub do kontaktu z nami.

Dla naszych klientów zapewniamy bezpłatny parking!